Guitar Tools

Gitar pratik yapma programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 15.99 $
  • Boyut 3.5 MB
  • Version 1.2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Buddy
Guitar Tools yazılımı gitar kullanıcıları için tasarlanmış dijital bir pratik yapma programıdır.
Gitar ve Bas Gitar kullanıcıları düşünülerek geliştirilmiş olan Guitar Tools programı çoklu platform desteği özelliği ile kolaylıkla pratik yapabileceğiniz bir pratik programıdır.

Gitar haricinde birçok farklı enstrüman kullanıcıları için yararlı olacak araçlara da sahip olan yazılım yardımcı araçlar sayesinde akor ayarları, seslendirmeleri ve müzik uyumlarını bulmaya yardımcı olan özellikleri sayesinde öğretici bir yazılımdır.

Guitar Tools yazılımı içerisinde barındırdığı birbirinden çeşitli gitar sesleri ve bas sesleri, metronom özelliği, yazdırma özelliği,sağ ve sol el kullanma algılama özelliği, akor ayarları ve ses dedektörleri ile gitar öğrenirken daha iyi pratik yapmanıza olanak sağlayan bir yazılımdır.

Programı bilgisayarınıza kurmak ve kullanmak için indirdiğiniz .exe dosyasını çalıştırmanız yeterli olacaktır. Sitemizde incelemiş olduğunuz Guitar Tools programın 15 günlük deneme sürümüdür. Lisanslı sürümünü yazılımın resmi sitesinden satın alarak profesyonel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Guitar Tools indir
DİĞER SÜRÜMLER